Mūsų partneriai


Kar-Yapi team

Mūsų pagrindinis partneris "Aluform" buvo įsteigta kaip "bendra įmonė" su Vokietijos pramoniniu gigantu "VIAG" 1996 m. ir Pekintaš įmonių grupės, mūsų šalyje įsteigtų pramonės įmonių; 1998 m. Aluform išpirko vokiečių kapitalo dalį ir tapo 100% Turkijos kapitalo bendrovė, kurį vis dar auga. Mūsų poliuretano ir stiklo pluošto sumuštinių plokštės gamyba vykdoma pagal ISO 9000: 2000 sistemą, atliekant Vokietijos TUV ir Šveicarijos SWISS TS priežiūra. "Aluform", kuri turi visus pagrindinius eksporto rinkose reikalingus ugnies, higienos ir izoliacijos sertifikatus, tęsia savo veiklą "AR-GE" šiais klausimais be pertrūkių

Pagrindiniame Turkijos pramonės arterijos, Stambulo ir Ankaros viduryje, Düzce įdiegta Aluform Pekintaş Inc. 100 000 m² teritorija ir 35 000 m² gamybos ir sandeliavimo plotas, kuriame įrengtos pažangios technologijos ir gamybos procesai. Įdiegta naujos kartos, šalyje moderniausia, naujausia ir greičiausia linija. Tai didžiausia investicija į sumuštinių plokštes. "Aluform" įžengia į XXI a. Su visais lanksčiais produktais, kurie gali greitai prisitaikyti prie skirtingų poreikių, o jų našumas yra didesnis už numatytą greitį ir kokybę.

Aluform prisideda prie šalies ekonomikos, suvokia kaip nuolat gerinti gyvenimą, savo atsakomybę visuomenei ir aplinkai, kokybė yra mūsų pagrindinis tikslas, tai organizacijos politiką ir principai; gamybos segmentas, stogo ir fasado daugiasluoksnė plokštė, bei Sandwich panel plokštes skirtas pramonių Šaldytuvų gamybai. Pirmasis kontaktas su įmonės klientu, tai derinti medžiagos ekonomiką su verslo pristatymu , kad klientas liktu patenkintas mūsų darbu. Antra, užtikrinti kokybę ir supratimą su mūsų kokybės valdymo sistema.

Nuolatinis tobulėjant MTTP toliau dirbti pilnu greičiu, mūsų įmonė gavo GOLDSTAR Europos kokybės apdovanojimus 1999, 2004, 2006, bendrovė CROWN Kokybė apdovanojimus gavo 2008; ISO 9001: 2015, du kartus Qck 100 TSEK, CE ir TUGIAD, yra pripažinta profesionalių organizacijų, kaip geriausia gamybinė bendrovė, stogų ir sienų gamyboje atitinkančia visus Sandwich panel reikalavimus. Įmonei buvo išduotas TSA sertifikatas pagal standartą EN14509.

Sertifikatai

The Diamond Eye Award For Quality Commitment & Excellence
Certificate of Conformity to Turkish Standards

Mūsų partneriai