Apie mus

UAB “Royal facade”, tai bendrovė su novatorišku požiūriu į statybas, kuri kuria naujus gaminius tam, kad sumažintu statybininkų statybos darbų laiką, tuo pačiu išsaugant gera fasadų kokybę.

Parduotuvė Akmens karalystė

Nuo 2017m. gegužės mėn. Royal facade yra gaminių iš polistirėninio putplasčio gamintoja, 2017m.spalio mėnesį buvo pagamintos pirmos, fasadų apšildinimo plokštės dengtos specialiu elastingu dekoratyviniu tinku, išrastas vienas iš efektyviausiu būdu taupyti laiką ir pinigus. Naudojant šias plokštes, privačiame sektoriuje yra galimybė susimontuoti fasadą nesamdant statybininkų, kadangi šios plokštės yra klijuojamos, prisukamos ir dažomos, nereikia armuoti ir dekoruoti. Visuose statybos sektoriuose yra daug privalumu, greitai montuojamos, nešlampa putplastis, sumontavus fasadą jis įgauna gražų 3D formatą, galimybė susimontuoti fasadą, įprastam dekoratyvinio tinko fasadui, netinkamom oro salygom iki -10C, linojant, stipriai kaitinant saulei. Taupote pinigus, armavimui, grunto tepimui, dekoro trinimui, pastolių nuomai.

Gaminame, apvadus aplink langus, karnizus, peliastrus, kolonas, kapitelius, bazes, karūnas, baliustradas ir kitus dekoratyvinius eksterjero ir Interjero gaminius padengtus kieta elastiška danga,3-4mm.

Atstovaujame UAB „Gelmesta“ gaminamus gelžbetonio gaminius, surenkami poliniai pamatai su apšildymu, sąramos, juostiniai pamatai ir kiti gelžbetonio gaminiai gaminami, pagal specialius užsąkymus.

Nuo 2018m. sausio mėn. mūsų bendrovė yra oficiali Sandwich panel gamintojo Aluform Pekintaš, dilerė Baltijos šalyse.

Esame dekoratyvinio akmens, Interjero apdailos plokščių ir klinkerio gamintojo Baugrup atstovais Baltijos šalyse.

Turkijoje ir Graikijoje, mūsų partneriai turi akmens kasyklas ir apdirbimo gamybą, importuojame, marmurą, travertiną, oniksą, skalūną, kalkakmenį ir granitą.


Mūsų partneriai